Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2013. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez AS, 4 kwietnia 2013 r. o 09:15
Ja też w zadaniu z jurkiem i zmywaniem mam czwartek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test nie był za trudny, kilka pytań było podchwytliwych ale spoko. Matma bardzo łatwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także mam czwartek w zadaniu z jurkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 37 pkt. dostanę sie do wymarzonego gimnazium :DDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po co w pytacie, skoro pod pytaniami są odpowiedzi. Jeezu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY ODPOWIEDZI I KLUCZ PUNKTACJI: http://hostujmy.pl/download/2609/TVhY2Q
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sobie rozpisze to mi w 12 wychodzi piątek! Poprawcie to bo to wcale nie jest sobota, a jak nie to niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego. Ja myślę tak: (1,2-pozostałe rodzeństwo) To coś tam zmywanie A 1 wt. 1 2 śr. 2 A czw. Ooo bardzo sory czwartek bo zrobiłam 'kiedy będzie gotował' zamiast 'kiedy będzie zmywał'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi w tym 19. wychodzi 18m, a w odpowiedziach jest 17m. Dla sprawdzenia; na kalkulatorze też wychodzi 18m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ejj ludzie ja tego nie rozumiem wszyscy gadają że te roślinki,ksiązki i trawnik były trudne sam na teście robiłem całość jakieś 5 min i nie narzekam wszystko mam dobże, było łatwę i Bardzo się ciesze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze mi poszło. bede miał jakieś 35 pkt. matma była banalna . z tego co wiem to mam 2 błędy z mat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 12 ma być CZWARTEK !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje że niektóre te wyniki są złe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest dobrze musicie tylko to sobie jeszcze raz przeliczyć Słabo mi poszło szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był łatwy w 12 będzie czwartek wystarczy rozpisać ~jaaaa XD przecież w 19 wystarczy 4m x 2 + 4,5m x 2 = 17m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi słabo poszło, poniewarz nie zdążyłam zrobic pare zadań Ale nauczycielka powiedziała żebym się nie martwiła bo i tak zdam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pisał te odpowiedzi ? Jesli sie pisze odpowiedzi to po to zeby uczniowie klasy 6 sie nie załamywali ze tu jest tak a oni maja inaczej poniewaz te odpowiedzi niewszystkie sa dobre , wiec spokojnie trzeba czekac do wynikow badz poszukac na innej lepszej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu 12 nie napisali tego, że Jurek nakrywał do stołu WE WTOREK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w 24 mieliście na teście że o 5 razy więcej czy o 5 więcej było książek historycznych.? ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to z 5 zadań mam źle xd . I nie zdążyłam zrobić z matmy ostatniego ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania klasa VI napisał:
Jak sobie rozpisze to mi w 12 wychodzi piątek! Poprawcie to bo to wcale nie jest sobota, a jak nie to niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego. Ja myślę tak: (1,2-pozostałe rodzeństwo) To coś tam zmywanie A 1 wt. 1 2 śr. 2 A czw. Ooo bardzo sory czwartek bo zrobiłam 'kiedy będzie gotował' zamiast 'kiedy będzie zmywał'.
Mi wyszło że w piątek ; p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...